Tags Posts tagged with "sot reshje shiu dhe bore në këto zona"

Tag: sot reshje shiu dhe bore në këto zona

Parashikimi i motit, sot reshje shiu dhe bore në këto zona

Kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme dominojnë në të gjithë territorin, ku më të dukshme janë në ekstremin Verior dhe Perëndimor, të cilat...

Parashikimi i motit, sot reshje shiu dhe bore në këto zona

Zbulimi i një qendre të presionit të ulët atmosferik në Itali sjell mot të paqendrueshëm në vendin tonë ku vranësirat janë prezent në të...