Tags Posts tagged with "Sot i jepet lamtumira e fundit Adela Xhamanit"

Tag: Sot i jepet lamtumira e fundit Adela Xhamanit

Sot i jepet lamtumira e fundit Adela Xhamanit

Në orët e para të mëngjesit të së dielës u dha lajmi i kobshëm për ndarjen nga jeta të gazetares dhe ish-banores së 'Big...