Tags Posts tagged with "s’kam dashur (VIDEO)"

Tag: s’kam dashur (VIDEO)

Arsyeja e ndarjes tradhtia?! Rivalja e Jonida Maliqit shprehet hapur: Më...

Këngëtarja Xheisara ka treguar për marrëdhënien dhe ngacmimet e saj me Romeo Veshajn. E ftuar në emisionin “Semafor show” në RTSh, ka qenë këngëtarja...