Tags Posts tagged with "Situatë e rëndë nga përmbytjet në Indi"

Tag: Situatë e rëndë nga përmbytjet në Indi

Situatë e rëndë nga përmbytjet në Indi, mbi 100 të vdekur

  Më shumë se 100 persona kanë vdekur si pasojë e përmbytjeve të shkaktuara në qytetet Indiane Uttar Pradesh dhe Bihar. Rreshjet e dëndura të shiut...