Tags Posts tagged with "si u mbulua në diamante Alketa Vejsiu për Sanremo"

Tag: si u mbulua në diamante Alketa Vejsiu për Sanremo

220 mijë euro stoli, si u mbulua në diamante Alketa Vejsiu...

Alketa Vejsiu me kalimin e viteve duket se po zbukurohet më shumë. Mbrëmjen e djeshme ajo prezantoi në Sanremo dhe e ndau publikun në dy...