Tags Posts tagged with "Si t’i largoni puçrrat?"

Tag: Si t’i largoni puçrrat?

Si t’i largoni puçrat?

Aknet janë sëmundje e lëkurës dhe si e tillë duhet kuruar. Ato mund të shfaqen në moshën puberale, por nuk janë të pakta rastet...