Tags Posts tagged with "si po organizohet protesta"

Tag: si po organizohet protesta

Pa flamuj partish dhe me këngë shqiptare, si po organizohet protesta

Kolona zanore e filmit “Skënderbeu” dhe kënga “Vendi im” i grupit kosovar Troja kanë shoqëruar sot marshimin e opozitës. Duket se organizatorët e protestës...