Tags Posts tagged with "Si parashikohet moti për ditën e sotme"

Tag: Si parashikohet moti për ditën e sotme

Kushte të qëndrueshme atmosferike dhe temperatura deri në 22 gradë, si...

Dita nis me diell, rriten edhe temperaturat, si pritet të jetë sot moti Sipas MeteoAlb kushtet e qëndrueshme atmosferike do të vijojnë të sjellin gjatë...

Si parashikohet moti për ditën e sotme,14 korrik 2019

Ditën e sotme temperaturat do të shënojnë rënie të ndjeshme. Sipas IGJEUM, temperaturat do të zbresin deri në 14 gradë Celsius në vendet malore,...

Si parashikohet moti për ditën e sotme, 6 korrik 2019

Ditën e sotme nuk priten reshje shiu, ndërsa temperaturat vijojnë të jenë të larta deri në orët e mbrëmjes, kur do të shfaqen vranësira...