Tags Posts tagged with "si një ëndërr”"

Tag: si një ëndërr”

“Si një premtim ndaj vetes, si një ëndërr”, Alketa Vejsiu nxjerr...

Mbrëmjen e djeshme ka nisur festivali i Sanremos, një ndër eventet kryesore kulturore në Itali. Këtë vit, i cili shënon dhe 70 vjetorin e...