Tags Posts tagged with "si ndodhi ngjarja e rëndë në Vlorë"

Tag: si ndodhi ngjarja e rëndë në Vlorë

“Ra në tokë pa ndjenja dhe humbi jetën”, si ndodhi ngjarja...

 Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me ngjarjen e Vlorës, ku një 50-vjeçar humbi jetën pas një sherri fizik tek zona e...