Tags Posts tagged with "Si e kërrusur që është…’"

Tag: Si e kërrusur që është…’

Si e kërrusur që është…’, Trump ofendon Clinton, i përgjigjet ish-Sekretarja...

Një përplasje e fortë ka ndodhur mes presidentit të SHBA-Donald Trump dhe dhe rivales së tij në garë, ish sekretares së Shtetit Hillary Clinton. Gjithçka...