Tags Posts tagged with "si duket ajo tani"

Tag: si duket ajo tani

Nuk do t’iu besoni syve: Gruaja që humbi 180 kile për...

Është e lehtë për të fituar me peshë, por shumë më e vështirë që ta humbni. Të qenit qindra kilogramë dhe paaftësia për të...