Tags Posts tagged with "Si do të jetë moti sot"

Tag: Si do të jetë moti sot

Si do të jetë moti sot?

Gjatë ditës së sotme kushtet e qëndrueshme atmosferike sjellin dominim të kthjellimeve gjatë orëve të para të ditës. Por në orët vijuese do të...

Si do të jetë moti sot

Sipas MeteoAlb, moti në vendin tonë do të paraqitet me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të lehta, ku në Ultësirën Perëndimore kthjellimet do të jenë...

Si do te jetë moti sot, 11 Qershor 2020

Vendi ynë paraqitet me mot të kthjellet dhe vranësira të lehta në orët e para të ditës. Por mesdita dhe pasditja rikthejnë motin e...

Si do të jetë moti sot, e hënë 21 tetor 2019!

Moti për ditën e sotme parashikohet me kushte të qëndrueshme atmosferike, duke bërë që kthjellimet të jenë mbizotëruese në të gjithë territorin. Gjatë pasditeve...