Tags Posts tagged with "Shqiptari habit italianët"

Tag: Shqiptari habit italianët

Shqiptari habit italianët, vidhet makina me Nokia 3310/ Zbulohet skema

Ka marrë fund skema e një 33-vjeçari shqiptar dhe një 36-vjeçari maroken për vjedhjen e automjeteve luksoze. Ata janë arrestuar nga policia e Romës...