Tags Posts tagged with "shpërthen Enca"

Tag: shpërthen Enca

Besi i përmend “ballkonin”, shpërthen Enca

Deklarata e Bes Kallakut në emisionin “Shiko kush luan” ka ngjallur debat mes tij dhe këngëtares Enca. Ai tregoi se Ermal Mamaqi bën biznes...