Tags Posts tagged with "Shpat Kasapi jep lajmin surprizë"

Tag: Shpat Kasapi jep lajmin surprizë

Jo 3 por 4 shqiptarë në Eurovizion, Shpat Kasapi jep lajmin...

Duket se ky vit në Eurovizion do të “pushtohet” nga këngëtarë me origjinë shqiptare. Eugent Bushpepa, Ermal Meta dhe Eleni Foureira janë tre këngëtarët...