Tags Posts tagged with "Shoferja u përplas me shtyllën dhe ndërroi jetë"

Tag: Shoferja u përplas me shtyllën dhe ndërroi jetë

Shoferja u përplas me shtyllën dhe ndërroi jetë, dalin DETAJE nga...

Dalin detaje nga aksidenti në fshatin Larushkë të Fushë-Krujës, ku makina e drejtuar nga një 35 vjeçare u përplas me një shtyllë. Mësohet se...