Tags Posts tagged with "SHMU tregon si do të jetë moti pesë ditët e ardhshme"

Tag: SHMU tregon si do të jetë moti pesë ditët e ardhshme

SHMU tregon si do të jetë moti pesë ditët e ardhshme

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak ka publikuar parashikimin e motet për pesë ditët e javës së ardhshme, duke theksuar se reshjet e shiut dhe të dëborës...