Tags Posts tagged with "shkëmbehet me futbollistin nga La Liga (FOTO)"

Tag: shkëmbehet me futbollistin nga La Liga (FOTO)

Kondogbia largohet nga Inter, shkëmbehet me futbollistin nga La Liga (FOTO)

  Inter dhe Valencia afër marrëveshjes së madhe. Geoffrey Kondogbia do të largohet nga Inter. Mesfushori francez është pranë zyrtarizimit të kalimit te Valencia në...