Tags Posts tagged with "shihni si ndryshon moti në vazhdim për secilin qark"

Tag: shihni si ndryshon moti në vazhdim për secilin qark

Shtërngata shiu, shihni si ndryshon moti në vazhdim për secilin qark

Moti pritet të ndryshojë krejtësisht pasditen e sotme. Rreshje shiu dhe shtërngata pritet të përfshijnë vendin, raporton Insitituti i Gjeoshkencës. Sot pasdite (e mërkurë)...