Tags Posts tagged with "Shehaj zv/ministre"

Tag: Shehaj zv/ministre

Ndryshohen krerët e Tatimeve e Doganave, Shehaj zv/ministre

Kryeministri Edi Rama ka bërë ndryshime në drejtimin e institucioneve Tatimore dhe Doganore. Rama ka liruar nga detyra drejtoreshën e Përgjithshme të Tatimeve Briseida Shehaj,...