Tags Posts tagged with "SHBA: Policia"

Tag: SHBA: Policia

Kokaina në Durrës, SHBA: Policia, vigjilente; BE: Kriminelët, jo mbi ligjin

 Agjencia amerikane e Antidrogës, DEA, dhe Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë përgëzuan Policinë shqiptare të Shtetit për kapjen e 614 kilogramëve kokainë....