Tags Posts tagged with "Sali Berisha akuzon Edi Ramën"

Tag: Sali Berisha akuzon Edi Ramën

Sali Berisha akuzon Edi Ramën, por fajin e ka Elvana

Në profilin e ish-kryeministrit Berisha në Facebook mund të gjesh pafund postime denoncuese, si dhe akuza të forta ndaj kryeministrit Rama. Para një ore, Berisha...