Tags Posts tagged with "Saimir Tahiri: Sot ka politikanë pa kocka dhe pa b*thë në Shqipëri…Jap dorëheqjen"

Tag: Saimir Tahiri: Sot ka politikanë pa kocka dhe pa b*thë në Shqipëri…Jap dorëheqjen

Saimir Tahiri: Sot ka politikanë pa kocka dhe pa b*thë në...

Ashtu siç e njoftoi më herët, fiks në orën 10.00, ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka dalë para medieve ku mbajti një konferencë për...