Tags Posts tagged with "Rudina Hajdari bën lëvizjen e radhës (FOTO)"

Tag: Rudina Hajdari bën lëvizjen e radhës (FOTO)

Nuk dogji mandatin dhe PD e përjashtoi, Rudina Hajdari bën lëvizjen...

Rudina Hajdari bëri të ditur dje vendimin e saj për të mos të djegur mandatin e deputetes. Për rrjedhojë nuk vonoi shumë dhe PD...