Tags Posts tagged with "Rudina Dembacaj prek me dedikimin pas ndarjes nga burri"

Tag: Rudina Dembacaj prek me dedikimin pas ndarjes nga burri

“T’i fala të gjitha veç për dashuri”, Rudina Dembacaj prek me...

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj, ka postuar në profilin e saj në instagram një video në të cilën shihet duke ngarë makinën dhe duke...