Tags Posts tagged with "Roza Lati i hedh benzinë zjarrit"

Tag: Roza Lati i hedh benzinë zjarrit

Roza Lati i hedh benzinë zjarrit, pas ‘ngritjes në krik’lëshon kunjën...

  TIRANË– Moderatorja Roza Lati ka ndezur sërish zjarrin mes saj dhe këngëtares Enca Haxhia. Teksa një natë më parë kishte të ftuar Edona Gashin,...