Tags Posts tagged with "Ronaldo e godet në kokë me trofe djalin e tij"

Tag: Ronaldo e godet në kokë me trofe djalin e tij

Ronaldo e godet në kokë me trofe djalin e tij

Cristiano Ronaldo vazhdon të thyejë rekorde të frikshme, dhe këtë e bëri edhe mbrëmë.   Ylli portugez u bë lojtari i parë në historinë e futbollit...