Tags Posts tagged with "Rexhep Qosja: Me Albin Kurtin jemi më afër bashkimit kombëtar"

Tag: Rexhep Qosja: Me Albin Kurtin jemi më afër bashkimit kombëtar

Rexhep Qosja: Me Albin Kurtin jemi më afër bashkimit kombëtar

Me Albin Kurtin kryeministër, është shumë pranë ideali i bashkimit mes Shqipërisë dhe Kosovës, ka thënë akademiku Rexhep Qosja. Qosja ka thënë për News24 se...