Tags Posts tagged with "Revista Forbes zbulon darkën ‘sekrete’ të BOSAVE dhe grave të tyre në ishujt Maldive"

Tag: Revista Forbes zbulon darkën ‘sekrete’ të BOSAVE dhe grave të tyre në ishujt Maldive

Revista Forbes zbulon darkën ‘sekrete’ të BOSAVE dhe grave të tyre...

  Revista prestigjoze Forbes ka zbuluar ‘mbrëmjen sekrete’ të VIP-ave të biznesit në një mbrëmje pushimi në ishujt Maldive.   Bëhet fjalë për elitën e biznesit italian...