Tags Posts tagged with "Reportazh/ Dita e Shna Ndout"

Tag: Reportazh/ Dita e Shna Ndout

Reportazh/ Dita e Shna Ndout, mijëra besimtarë në pelegrinazhin e Laçit

Mijëra besimtarë të besimeve të ndryshme kanë marrë pjesë në pelegrinazhin e përvitshëm në kishën e Shën Ndout në Laç, mbrëmjen e 12-qershorit dhe...