Tags Posts tagged with "Rekomandimet e KE"

Tag: Rekomandimet e KE

Rekomandimet e KE, Edi Rama: Jam shumë krenar, stacioni i radhës,...

Pas rekomandimeve pozitive nga KE, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka reaguar gjatë një konference për shtyp. Ai është shprehur entuziast dhe i lumtur...