Tags Posts tagged with "reagon Edi Rama"

Tag: reagon Edi Rama

Protestat masive në të gjithë vendin, reagon kryeministi Rama

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për herë të parë pas skadimit të afatit të vendosur nga studentët si dhe protestave të tjera në disa...

Dhunimi i vajzës nga djali i deputetit socialist, reagon Edi Rama

Kryeministri Edi Rama, të shtunën, reagoi për herë të parë për dhunimin e Xhisiela Malokut nga djali i deputetit socialist, Rrahman Rrahja. Përmes një...