Tags Posts tagged with "Rama: Urime Albin Kurtit për rezultatin dhe Kadri Veselit për…."

Tag: Rama: Urime Albin Kurtit për rezultatin dhe Kadri Veselit për….

Zgjedhjet në Kosovë, Rama: Urime Albin Kurtit për rezultatin dhe Kadri...

Kryeministri Edi Rama uron Kosovën për mbajtjen e zgjedhjeve parlamentare, teksa numërimi i votave është drejt fundit, ndërsa rezultati është bërë i ditur, shkruan...