Tags Posts tagged with "Rama: Tamara e transformuar dhe e rilindur"

Tag: Rama: Tamara e transformuar dhe e rilindur

Rama: Tamara e transformuar dhe e rilindur, një mrekulli e turizmit...

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka uruar mirëmëngjesi për të gjithë ndjekësit e tij në “Facebook” me disa pamje nga Tamara e Shkodrës. Ai...