Tags Posts tagged with "Rama shok i mirë për muhabet!”"

Tag: Rama shok i mirë për muhabet!”

Rama shok i mirë për muhabet!”, Kryemadhi flet hapur, kritikon dhe...

  Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi e ftuar në emsionin “Aktualitet” në Fax Neës duke folur për aktualitetin në vend dhe për...