Tags Posts tagged with "Rama: Kur do ngrihet avioni i parë nga Vlora"

Tag: Rama: Kur do ngrihet avioni i parë nga Vlora

Aeroporti i ri, Rama: Kur do ngrihet avioni i parë nga...

Kryeministri Edi Rama vijon në qytetin e Vlorës bashkëbisedimin me qytetarët dhe autoritetet vendore për projektbuxhetin e shtetit për vitin e ardhshëm. Rama u...