Tags Posts tagged with "Rama flet për marrëveshjen me Vuçiç dhe Zaev"

Tag: Rama flet për marrëveshjen me Vuçiç dhe Zaev

Rama flet për marrëveshjen me Vuçiç dhe Zaev, zbulon TAKIMIN që...

Është mbajtur në Tiranë Forumi i katërt i kryebashkiakëve të Kinës dhe Europës lindore e qëndrore, ku kryeministri Edi Rama ka theksuar rëndësinë e...