Tags Posts tagged with "qyteti përfshihet nga stuhia e rërës (VIDEO)"

Tag: qyteti përfshihet nga stuhia e rërës (VIDEO)

Pamje spektakolare dhe të frikshme, qyteti përfshihet nga stuhia e rërës...

Një pamje jo e zakontë ka ndodhur në një qytet në juglindje të Australisë, ku stuhia e rërës ka pushtuar qytetin.   Pas zjarreve që nuk...