Tags Posts tagged with "qytetarët më qanin hallet si të isha vetë Kryeminist"

Tag: qytetarët më qanin hallet si të isha vetë Kryeminist

Klinton Zeqiraj: Unë, sozia në miniaturë i Edi Ramës, qytetarët më...

  Nga KLOTILDA HARKA   Gazetari i emisionit “Stop”, Klinton Zeqiraj, i veshur si Kryeministri Edi Rama dhe me flokë e mjekër të zbardhur, doli në takim...