Tags Posts tagged with "Puna"

Tag: Puna

Puna, financat dhe dashuria, shenjat që do të kenë një ditë...

Dashi:   Morali juaj do të rritet me mbështetjen e njerëzve me ndikim. Shpenzimet mund të rriten, por të ardhurat do të rriten gjithashtu. Duhet të...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi për muajin Shkurt 2022

Dashi   Ky muaj do t’ju sjellë përgjigje për pyetjet që i keni bërë vetes prej kohësh. Do të sfidojë elasticitetin tuaj dhe do të testojë...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor 17-23 janar

Dashi-Mund të arrini sukses në punën tuaj, falë iniciativës ose përmes ndihmës së njerëzve të dobishëm. Në aspektin profesional, java do jetë më e...

Dashuria, puna, financat/ Horoskopi javor 6-12 dhjetor 2021

Dashi- Do keni shume mosmarrëveshje këtë jave juve qe jeni ne një lidhje dhe here pas here do mendoni t’i jepni fund gjithçkaje. Mire...

Puna, dashuria dhe financat/ Ja çfarë ju pret gjatë datave 28...

Dashi: Pritet që kjo të jetë një javë e jashtëzakonshme për Dashin, sepse të gjithë planetët janë radhitur në pozicion të favorshëm për ju....

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 01-07 Shkurt 2021

Dashi   Puna   Ditët tuaja do të jenë shumë më të lehta nëse përpiqeni të zvogëloni sasinë e përgjegjësive tuaja. Në fakt, ju keni mundësinë të mos...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor sipas Jorgo Pullës

DASHI JAVOR-Dashë të dashur, këtë javë duhet t’i kushtoni shumë vëmendje komunikimit që do të keni edhe me miqtë tuaj, pasi Mërkuri në vijë...

Horoskopi mujor, dashuria, puna, financat për muajin prill 2020

  Ky është horoskopi për muajin prill 2020 që noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, dhe ndjenjat, si do ecë ky muaj...

Horoskopi mujor, dashuria, puna, financat për muajin mars 2020

Ky është horoskopi për muajin mars 2020. Njihuni me parashikimin për punën, dhe ndjenjat, si do ecë ky muaj për të lindurit e çdo...

Horoskopi mujor, dashuria, puna, financat për muajin mars 2020

Dashi   Dashuria: Në fillim të këtij muaji në sferën sentimentale gjithçka do të jetë mirë sepse Venusi, në planetin e dashurisë, është në tranzit në...