Tags Posts tagged with "pse po ndodhin kaq shumë ndryshime"

Tag: pse po ndodhin kaq shumë ndryshime

Venusi kaloi në shenjën e Dashit dhe të gjitha do të...

Duke filluar nga mbrëmja e sotme, një tjetër planet do të zërë ‘’rrënjë’’ në shenjën e Dashit, për të sjellë më pas ndryshime madhore...