Tags Posts tagged with "Pse kryeministrit malazez falënderoi Trumpin pasi e shtyu? (Video)"

Tag: Pse kryeministrit malazez falënderoi Trumpin pasi e shtyu? (Video)

Pse kryeministrit malazez falënderoi Trumpin pasi e shtyu? (Video)

Situata në të cilën presidenti amerikan Donald Trump shtyn Dushko Markoviqin, ka shkaktuar indinjatë në Ballkan dhe ka tërhequr vëmendjen e rrjeteve sociale, mirëpo...