Tags Posts tagged with "Protesta e opozitës"

Tag: Protesta e opozitës

Protesta e opozitës, “mobilizohet” FNSH-ja dhe Garda e Republikës

Opozita do të zhvillojë sot protestën e 10 kombëtare, që pritet të fillojë në orën 20:00. Në këtë protestë që pritet të jetë e...

PROTESTA E OPOZITËS, RAMA DO I BËJË ‘KARSHILLËK’ ME CARLA BRUNIN...

Ndërkohë që opozita do të protestojë, kryeministri Edi Rama nuk do të jetë në Tiranë. Burimet i thanë newsbomb.al se Rama do të shkojë në...

Protesta e opozitës, Ambasada Amerikanë në Tiranë apel qytetarëve

Tre ditë para protestës së 9-të kombëtare të opozitës, paralajmëruar të mbahet këtë të premte, Ambasada e SHBA ka dalë me një apel për...

Protesta e opozitës, qeveria merr masat

Opozita ka thirrur sot protestën e radhës kundër qeverisë dhe kryeministrit Edi Rama. Ajo është paralajmëruar një javë më parë nga kryetari i Partisë...

Protesta e opozitës, më e dhunshmja kundër gazetarëve, 5 kameramanë të...

Nga dhuna e ushtruar në protestën e mbrëmshme të opozitës kanë mbetur të plagosur 30 persona. 18 prej tyre kanë qenë punonjës të policisë...

Protesta e opozitës, Përparim Kabo: Humbin lojën dhe lëshohen në...

Perparim Kabo “Ata që mbeten si lart dhe poshtë pasi humbin lojën brenda rregullave lëshohen në rrugë duke përzjerë një traditë rebele me një mendësi...

Protesta e opozitës, shkon në 60 numri i të shoqëruarve

Janë shtuar protestuesit e opozitës që kanë parë dyert e policisë pas protestës së djeshme. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” se numri i...

Protesta e opozitës, Rama shmang Kuvendin, ja ku do të jetë...

Ndonëse mazhoranca ka vendosur të mbledhë sot në orën 17:00 Kuvendin, seancë e parashikuar për të enjten. Por një vendim të papritur ka marrë...