Tags Posts tagged with "Protesta/ 11 policë të plagosur"

Tag: Protesta/ 11 policë të plagosur

Protesta/ 11 policë të plagosur, Veliu: Policët treguan profesionalizëm

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu vizitoi në spitalin e Traumës, 11 efektivët e Policisë së Shtetit dhe tre protestuesit e...