Tags Posts tagged with "prokuroria nis hetimet"

Tag: prokuroria nis hetimet

Kërcënohet me jetë Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, prokuroria nis hetimet

Mësohet se Ismiali është kërcënuar përmes mesazheve në celular. Sakaq, bëhet me dije se Prokuroria ka nisur hetimet për të zbuluar autorët dhe rrethanat. Kujtojmë që...