Tags Posts tagged with "Problem i ri për Panuccin"

Tag: Problem i ri për Panuccin

Problem i ri për Panuccin, lëndohet edhe një futbollist i Kombëtares...

Mesfushori që aktivizohet te Puskas Akademi në Hungari u paraqit i dëmtuar dhe pas konsultave me stafin mjekësor u vendos që 23-vjeçari të kthehet...