Tags Posts tagged with "pretendohet që kanë dijeni për 613 kg kokainë"

Tag: pretendohet që kanë dijeni për 613 kg kokainë

Xhafaj i kërkon Prokurorisë të thërrasë Bashën dhe Berishën, pretendohet...

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj I ka kërkuar kreut të Prokurorisë së Krimeve të Rënda Besim Hajdarmata, të thërrasë kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim...