Tags Posts tagged with "Presidenti Meta mesazh të fortë në Prishtinë: Sot nuk jemi dhe aq të lumtur sa do donim"

Tag: Presidenti Meta mesazh të fortë në Prishtinë: Sot nuk jemi dhe aq të lumtur sa do donim

Eksodi nga Kosova/ ‘Atë ditë mbushja 30-vjeç, por nuk e festova...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta i pranishëm në Akademinë Solemne “Faleminderit Shqipëri” në Prishtinë ka kujtuar eksodin masiv të shqiptarëve nga Kosova 20 vite...