Tags Posts tagged with "premtimi: Do t’i ndryshoj jetën"

Tag: premtimi: Do t’i ndryshoj jetën

‘Taramelja’ çmendi rrjetin, premtimi: Do t’i ndryshoj jetën

Xheison Bafti një nga fëmijët e emisionit “Piter Pan” është kthyer në vogëlushin më të komentuar dhe ka marrë pseudonimin “Taramelja” për shkak të...